+48 74 869 77 60
pl en de cs ru
ONLINE REZERVÁCIA ZKONTROLUJ TERMÍN

TERGUMED - Terapie

TERGUMED - lékařská tréninková terapie

Lékařská tréningová terapie, která počítačově kontroluje správnost procvičování všech svalových partií.  Sada pěti speciálních posilovacích přístrojů individuálně upravuje zátěž, výdrž a koordinaci pohybů a tím zlepšuje kvalitu cvičení a vyrovnává rozdíly mezi posílením různých svalových partií. Celý trénink je sestaven individuálně a probíhá za dozoru kvalifikovaných terapeutů. Posilování na těchto strojích slouží nejen pro procvičení, ale i ke zjištění nedostatků stavu jednotlivých svalových skupin.

Touto cílenou léčbou pomocí správného cvičení lze dosáhnout výrazného zlepšení bolestí zad. Stroje Tergumed jsou známé bezchybným zpracováním, moderním nadčasovým designem a jednoduchým užíváním. Mechanická konstrukce všech strojů je garancí biomechanického přizpůsobení pohybů i u pacientů s omezenou pohyblivostí. Tato jedinečná metoda se využívá jak pro rehabilitační cvičení pacientů trpících bolestmi zad, tak i ke zlepšení celkové kondice vrcholových sportovců.

Posilovací stroje Tergumed rozsáhle bojují s celou řadou bolestí zad a úspěšně sestavují terapeutické programy, které zahrnují posilovací, vytrvalostní a naučná cvičení – výzkumy ukazují, že toto je nejlepší způsob pro dosažení dlouhodobých výsledků a zlepšení. Tato síť kompatibilních všestranných tergumed softwarů kontroluje jak průběh testů, tak tréninkový program. Zatímco se terapeut soustředí plně na svého klienta, software zatím ukládá výsledky testování a plánuje automaticky nejvhodnější tréninkový program krok za krokem. Každý Tergumed stroj je vybaven počítačem a měřicím zařízením. Toto poskytuje optimální online zpětné informace promítané na obrazovce během cvičení.